GÉPÉSZ TERVZŐ

Fiatalos csapatunkba keressük céltudatos, kihívásokat kereső és kedvelő, 3D tervezésben és fémgyártás ismeretekben jártas műszaki végzettséggel rendelkező munkatársunkat.

Feladatok

 Hegesztőrobot rendszerek tervezése, valamint a hozzá kapcsolódó gyártási dokumentációk, elrendezési vázlatok,

 műszaki rajzok készítése

 Fejlesztésben való aktív részvétel, és együttműködés a kollégákkal

 Beszállítókkal és ügyfelekkel történő kapcsolattartás

Elvárások

 3D tervezés területén szerzett munkatapasztalat

 Solidworks program ismerete

 Fémgyártás technológia területen szerzett tapasztalat

 Angol nyelv ismerete

 Nagyfokú önállóság, precizitás, megbízhatóság

 Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

 Csapatszellemben gondolkodás

 B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye

 Kecskemét

Miért dolgozzon velünk?

 Versenyképes jövedelmet biztosítunk

 Teljes munkaidős foglalkoztatás

 Nemzetközi munkatársi kapcsolatok kiépítésének lehetősége

 Személyes és szakmai fejlődési lehetőség

 Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat

 Hosszú távú munkalehetőség egy jövőorientált vállalatnál

 A fényképes jelentkezéseket a syntig@syntig.hu e-mail címre várjuk.

Cégünk, a SYN-TIG Hegesztéstechnika Kft, a Panasonic Industry Europe GmbH (PIE), magyarországi meghatalmazott hegesztés technikai partnere, kifejezetten Panasonic ipari hegesztőrobotok értékesítésével, telepítésével, üzembe helyezésével, karbantartásával és esetleges szervizelésével foglalkozik.

SYN-TIG Kft.
H-6000 Kecskemét,
Csillag utca 1-3.
Központi telefon: +36-76/777-355 Értékesítés/szerviz: +36-30/859-5991 Szaktanácsadás: +36-30/958-9566
TELEPHELY/SZÁLLÍTÁSI CÍM

Céges adatok
Adószám: 25522648-2-03
Cg: 03-09-129528

Copyright © 2024. SYN-TIG Hegesztéstechnika Kft. - Minden jog fenntartva! | Adatvédelmi tájékoztató