Szerviztechnikus

Fiatalos csapatunkba keressük céltudatos, kihívásokat kereső és kedvelő, villamos ipari területen képzett szerviztechnikus munkatársunkat.

Milyen feladatok várnak leendő munkatársunkra?

 Hegesztőrobot rendszerek telepítése

 Telepített rendszereink karbantartása, esetleges javítása

 Elektromos vezérlőszekrények villamos és mechanikus szerelése

 PLC programozás

 Ügyféltámogatás

Milyen számunkra az ideális munkatárs?

 Minimum ipari elektronikai technikusi végzettséggel rendelkezik

 Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik (Windows, MS Office...stb.)

 Nagyfokú önállóság, precizitás, megbízhatóság jellemzi

 Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel bír

 Csapatszellemben gondolkodik

 Helyszíni munkavégzésre nyitott, utazási hajlandósággal bír

 Alázatos és készséges hozzáállással bír

 B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Munkavégzés helye?

 Kecskemét, illetve országosan, esetenként külföld

Előnyei a pozíció elnyeréséhez?

 Több éves gyakorlati tapasztalat hasonló feladatkörben

 Angol nyelv ismerete

Miért dolgozzon velünk?

 Versenyképes jövedelmet biztosítunk

 Teljes munkaidős foglalkoztatás

 Nemzetközi munkatársi kapcsolatok kiépítésének lehetősége

 Személyes és szakmai fejlődési lehetőség

 Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat

 Hosszú távú munkalehetőség egy jövőorientált vállalatnál

A fényképes jelentkezéseket a syntig@syntig.hu e-mail címre várjuk.

Cégünk, a SYN-TIG Hegesztéstechnika Kft, a Panasonic Industry Europe GmbH (PIE), magyarországi meghatalmazott hegesztés technikai partnere, kifejezetten Panasonic ipari hegesztőrobotok értékesítésével, telepítésével, üzembe helyezésével, karbantartásával és esetleges szervizelésével foglalkozik.

SYN-TIG Kft.
H-6000 Kecskemét,
Csillag utca 1-3.
Központi telefon: +36-76/777-355 Értékesítés/szerviz: +36-30/859-5991 Szaktanácsadás: +36-30/958-9566
TELEPHELY/SZÁLLÍTÁSI CÍM

Céges adatok
Adószám: 25522648-2-03
Cg: 03-09-129528

Copyright © 2024. SYN-TIG Hegesztéstechnika Kft. - Minden jog fenntartva! | Adatvédelmi tájékoztató